Kancelář 23 m² Top

od 4 990 Kč/měs.

Popis

Kancelář je pro produktivitu nezbytná a je také místem pro upevňování a budování pracovních vztahů. Vytvořte si motivující pracovní prostředí v kanceláři s výměrou 23 m² v komerční budově HOUSE 64, která se nachází v bývalém areálu Baťových továren ve Zlíně. Kancelář se pronajímá nevybavená. Poznámka: V budově je k dispozici několik kanceláří s výměrou 23 m² s různou polohou, a proto se fotografie v galerii mohou mírně lišit od prostoru, který vám obchodní manažer ukáže na prohlídce. Kanceláře mají i odlišnou orientaci na světové strany.

Informace o jednotce
 • Standard: Fit Out
 • Rozloha: 21 - 25m2
 • Lokalita: centrum města
 • Patro: 3. NP a 5. NP
 • Kauce: tři měsíční nájmy
Vybavení
 • Recepce
 • Údržba
 • Výtah
 • Zátěžový koberec
 • Stropní světla
 • Stínící technika
 • Plastové okna s dvojsklem
 • Datová zásuvka RJ45
 • Bílé omítky
Půdorys jednotky
image

Komerční budova v industriální části Zlína

HOUSE 64, původně výrobní továrna, v současné době rozsáhlý komplex kancelářských a obchodních prostor v obchodně-průmyslové zóně bývalého Baťova areálu ve Zlíně. Stavebně dilatovaná budova má specifický půdorys, a to ve tvaru písmene H. V letech 2017 až 2019 probíhala kompletní rekonstrukce. V současné době je HOUSE 64 atraktivní místo pro práci a život srovnatelný s úspěšnými regeneracemi brownfieldů, jak je známe z New Yorku, Berlína i Prahy. V koridoru mezi částmi 64/1 a 64/2 je kavárna ve svěžím industriálním duchu. Lokalita je nasátá mladistvou atmosférou, kulturním duchem i obchodním baťovským odkazem.

Typy jednotek

Centrální lokalita komerční budovy HOUSE 64 je bezpochyby jednou z jejích hlavních výhod. Pěšky se za pár minut dostanete do obchodu, na úřad, do školy, na pobočku České pošty, k bankomatu i k lékaři. Snadná je také doprava do areálu, a to jak ze směru od Otrokovic, tak i z centra Zlína. HOUSE 64 leží blok od sjezdu z třídy Tomáše Bati. Výborná je i dostupnost MHD, a to ze zastávky Poliklinika i J. A. Bati.

Obchodní jednotky

Obchodní jednotky na budově HOUSE 64 jsou vhodné k prodeji doplňků pro domácnost a průmysl nebo stavebních materiálů. Velkoryse řešené obchodní prostory jsou ve standardu Shell&Core, a tím pádem se variabilně přizpůsobují požadavkům klienta. Přirozené osvětlení skrze velké prosklené výkladce zaručuje komfortní podnikatelský prostor a současně mu dodává luxusní a reprezentativní charakter. Vstup do obchodních jednotek vede přímo z ulice.

Kanceláře

Kancelář je nejen místo, kde se vykonávají činnosti spojené s byrokracií a obchodem. Představuje i místo řízení a organizace. HOUSE 64 poskytuje pronájem kanceláře ve Zlíně, přičemž na výběr jsou různé rozměry. Pro freelancery a začínající podnikatele jsou vhodné menší jednotky s výměrou okolo 23 m². Několikačlenný tým ocení vzdušnou kancelář s výměrou 55 m². Samozřejmě nechybí ani flexibilní řešení pro větší firmy, které potřebují i 600 m².

Parkování

HOUSE 64 má k dispozici dvě možnosti parkovacích míst. První je parkovací plocha okolo budovy s celkovou kapacitou 150 osobních automobilů. Některá parkovací místa jsou vyhrazena pro konkrétní nájemce, ale v přední části je i veřejné zpoplatněné parkoviště pro návštěvníky. Další variantou je podzemní parkoviště pro 38 osobních automobilů. Garážové stání je však pouze na čipovou kartu a podmíněno nájemní smlouvou. Ceník parkovacího automatu je následující. Prvních 30 minut je zdarma, každá další započatá hodina je 40 Kč. Parkování je bez nočního a víkendového stání. Změna ceníku vyhrazena.

Naše další nemovitosti