+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
Ceník kanceláře obchody
 
2 3 4 5

Kanceláře podle Vašich představ
HOUSE 64, ul. Šedesátá
bývalý areál Svitu, Zlín


Moderní kanceláře, obchodní plochy a sklady v centru Zlína

House 64 je moderně zrekonstruovaná budova, ve které Vám nabízíme k pronájmu nebytové prostory pro kanceláře, sklady a obchodní jednotky. V současné době je dokončena rekonstrukce levého křídla, kde si již nyní můžete vybrat prostory k okamžitému nastěhování. Plochy jednotek jsou variabilní a pojmou tak malé provozovny i kompletní zázemí velké firmy. Vhodné pro e-shopy, provozovny pro prodej zboží i služeb, nebo restaurace či kavárny.  To vše v revitalizovaných prostorech s industriální atmosférou a kompletním zázemím.

Máte speciální požadavky na prostory?
Pošlete nám poptávku
zaslat poptávku
Prohlédněte si nabídku volných prostor
na house 64
zobrazit volné jednotky

Moderní kanceláře, obchodní plochy a sklady v centru Zlína

24
duben

Fandíme nevšedním studentským projektům! Proto jsme se rozhodli letos podpořit také akci PechaKucha Night Zlin plnou přednášek nejen ze světa architektury, fotografie a designu... ;) Mezi řečníky se vedle Janka Rubeše, Adama Gebriana a dalších objeví i náš marketingový guru Petr Stuchlík  Již tuto středu 26.4. ve 20.20 h u nás na HOUSE64! Více info na PechaKucha Night Zlin event

více informací...
 
17
březen

Našim klientům vycházíme maximálně vstříc a připravujeme obchodní prostory na míru. Každý má jinou představu a potřeby, někdo hledá malý prostor pro obchůdek, jiný zase velkolepé prostory pro showroom. V HOUSE64 si můžete pronajmout obchodní prostory od 27 do 1200 m2. Sdělte nám Vaše požadavky a naši architekti připraví dispoziční i velikostní řešení dle Vašich představ.

Zavolejte manažerovi na +420 573 776 333 a dohodněte si termín Vaší schůzky s prohlídkou prostor!

více informací...
 
9
březen

Pokud provozujete e-shop určitě řešíte otázku skloubení kancelářských a skladovacích prostor. Ideálním řešením je mít vše na jedné adrese. Přesně tuto možnost 2 v 1 Vám HOUSE64 nabízí, záleží jen na Vás, jak velké prostory potřebujete. Podívejte se na nabídku, kde naleznete kanceláře od 19 m2 po více jak 1000 m2 a sklady od 36 m2 do 689 m2. Kontaktujte nás pro více informací!

Volejte +420 573 776 333 nebo pište na obchod@creamre.cz a dohodněte si schůzku s prohlídkou kanceláří a skladových prostor HOUSE64 ještě dnes!

více informací...
 
1
prosinec

Velkoprodejna elektro materiálu otevřela novou pobožku v budově HOUSE 64 v areálu Svit ve Zlíně! Přijďte se podívat!

více informací...
 
 
House 64 - Kanceláře a obchodní plochy podle vašich představ - Budova prochází kompletní rekonstrukcí - Jako v New Yorku … ale s atraktivní cenou - Veškeré služby na dosah ...
Nabídka kanceláří a obchodních ploch - Katalog jednotek - Pronájem nebytových prostor - Lokalita - google a občanská vybavenost - Industriální srdce Zlína se všemi službami na dosah
Kontakt - Developer - Novinky
×
Přihlášení
Pro zobrazení cen nebo stažení plánů je třeba se přihlásit. Pokud nejste registrováni, prosíme učinte tak, děkujeme.

Registrace
Registrace Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu byty House 64.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Kontaktujte nás
Máte zájem o koupi nebytové jednotky v HOUSE 64?
Zaregistrujte se prosím a my se Vám v co nejkratší době ozveme nazpět.
 
Mám zájem o:
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.house64.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.house64.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.house64.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.house64.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.