+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
Ceník kanceláře obchody
 
2 3 4 5

Kanceláře podle Vašich představ
HOUSE 64, ul. Šedesátá
bývalý areál Svitu, Zlín


Moderní kanceláře, obchodní plochy a sklady v centru Zlína

House 64 je moderně zrekonstruovaná budova, ve které Vám nabízíme k pronájmu nebytové prostory pro kanceláře, sklady a obchodní jednotky. V současné době je dokončena rekonstrukce levého křídla, kde si již nyní můžete vybrat prostory k okamžitému nastěhování. Plochy jednotek jsou variabilní a pojmou tak malé provozovny i kompletní zázemí velké firmy. Vhodné pro e-shopy, provozovny pro prodej zboží i služeb, nebo restaurace či kavárny.  To vše v revitalizovaných prostorech s industriální atmosférou a kompletním zázemím.

Máte speciální požadavky na prostory?
Pošlete nám poptávku
zaslat poptávku
Prohlédněte si nabídku volných prostor
na house 64
zobrazit volné jednotky

Moderní kanceláře, obchodní plochy a sklady v centru Zlína

2
červen

Jedno křídlo HOUSE 64 je již téměř zabydlené firmami z různých oblastí a oborů, v tom druhém aktivně probíhá kompletní rekonstrukce. V 1. NP HOUSE 64/1 čile pokračují stavební práce, od července je v plánu realizace nové fasády. Obchodní jednotky v 1. NP tak budou připraveny k pronájmu od září 2017. Pokud hledáte jedinečné prostory pro Vaši kancelář, showroom, provozovnu nebo sídlo firmy, které nadchnou Vás i Vaše zákazníky svou industriální tváří v kombinaci s útulnými moderními prvky splňujícími nároky 21. století, pak je budova HOUSE 64 správnou volbou!

Neváhejte a kontaktujte nás s Vašimi požadavky na pronájem prostor, naši architekti Vám připraví dispoziční řešení dle Vašich představ. K dispozici zbývá posledních 500 m2 obchodních ploch!

více informací...
 
23
květen

Představujeme Vám Studio Elements, které nedávno otevřelo své centrum právě u nás v budově HOUSE 64 

Studio Elements představuje zcela nový, moderní koncept showroomu koupelnové, topenářské a interiérové techniky. Showroom vznikl ze spolupráce firmy Gienger, která se zabývá technickým zařízením budov, a výrobce nábytku pro celý interiér, firmy HANÁK NÁBYTEK. Klienti tak najdou v centru širokou nabídku koupelen, kuchyní, interiérových dveří, vytápění a povrchových materiálů.
O vizuální stránku centra se postaral architekt Jan Linhart ze studia Co 15, který vytvořil v interiérech baťovské tovární budovy působivé a inspirující prostředí.

Přijďte se přesvědčit o nepopsatelné atmosféře na vlastní oči a také si prohlédnout výjimečnost centra, kterým je bezesporu funkční domácí wellness se saunou, parním boxem a masážní vanou. Osaháte si a vyzkoušíte technologie, které můžete mít i u sebe doma. V budově HOUSE 64 jej najdete hned v přízemí a poznáte ho už z dálky.
Elements - vše pro koupelnu a vytápění můžete sledovat také na Facebooku nebo webu www.elements-cz.cz a tak Vám neunikne žádná novinka .

více informací...
 
24
duben

Fandíme nevšedním studentským projektům! Proto jsme se rozhodli letos podpořit také akci PechaKucha Night Zlin plnou přednášek nejen ze světa architektury, fotografie a designu... ;) Mezi řečníky se vedle Janka Rubeše, Adama Gebriana a dalších objeví i náš marketingový guru Petr Stuchlík  Již tuto středu 26.4. ve 20.20 h u nás na HOUSE64! Více info na PechaKucha Night Zlin event

více informací...
 
17
březen

Našim klientům vycházíme maximálně vstříc a připravujeme obchodní prostory na míru. Každý má jinou představu a potřeby, někdo hledá malý prostor pro obchůdek, jiný zase velkolepé prostory pro showroom. V HOUSE64 si můžete pronajmout obchodní prostory od 27 do 1200 m2. Sdělte nám Vaše požadavky a naši architekti připraví dispoziční i velikostní řešení dle Vašich představ.

Zavolejte manažerovi na +420 573 776 333 a dohodněte si termín Vaší schůzky s prohlídkou prostor!

více informací...
 
 
House 64 - Kanceláře a obchodní plochy podle vašich představ - Budova prochází kompletní rekonstrukcí - Jako v New Yorku … ale s atraktivní cenou - Veškeré služby na dosah ...
Nabídka kanceláří a obchodních ploch - Katalog jednotek - Pronájem nebytových prostor - Lokalita - google a občanská vybavenost - Industriální srdce Zlína se všemi službami na dosah
Kontakt - Developer - Novinky
×
Přihlášení
Pro zobrazení cen nebo stažení plánů je třeba se přihlásit. Pokud nejste registrováni, prosíme učinte tak, děkujeme.

Registrace
Registrace Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu byty House 64.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Kontaktujte nás
Máte zájem o koupi nebytové jednotky v HOUSE 64?
Zaregistrujte se prosím a my se Vám v co nejkratší době ozveme nazpět.
 
Mám zájem o:
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.house64.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.house64.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.house64.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.house64.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.